Středoevropský malíř kolem 1700
Císař Leopold I. na úmrtním loži, nesignováno, popsáno " Anno 1705 den 5en May Ihro Kay Leopoldus Ignatius Rom: Kayl ist umb 3/4 auf 4 Uhr in gott en schlaffen., tempera a zlacení/papír, 7,5 x 9,5 cm (list 10 x 12 cm), sklo, mosazný rámeček (Šm)
Přiložena dokumentace doc. Jiřího Josefíka
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |